vidurvasaris, naujienos iš agentūros ir judėjimas kažkur

šiandien ta diena, kai vasaros vidurys ir dienos po kelias minutes trumpės… šiandien Jono vardadienis, ir mūsų Jonas iš Druslininkų atavžiuos mūsų aplankyti… laukiu nesulaukiu kaip gurkšnio šveižio oro.

yra ir gerų žinių iš agentūros, vakar man paskambino Alita, ir pranešė kad mano bylą perdavė kitai advokatei iš Kauno, ir kad nuo kitos savaitės ( jeigu ji neatostogaus) reikalai pradės judėti. po kito antradienio skambučio Alitai viskas bus aišku ir aiškiau…. tai yra geros naujienos, nes po daugiau negu dviejų mėnesių, pagaliau, kažkur judama su teiniu veiksnumo atstatymu.

taip pat, aš atsisakiau savanorio veiklos „Gyvojoje Bibliotekoje“ ir esu pakviestas dalyvauti bendruomenės statymo dalyje , nors norisi sugrįžti, bet nusprendžiau žiūrėti savo sveikatos, ir piniginės reikalų… nes tokios kelionės kokios mane lydi pastaruoju metu ne mano sveikatai… čia žiūrėsim kur nukeliaus visas reikalas, gal aš būsiu reikalingas, gal ir ne, matysim kaip bus…